MOSTRO, a.s.
Třída 5.května 166
289 11 Pečky
Tel.: +420 739 242 148
E-mail: m.ondracek@mostro.cz
ICO: 49240013
www.mostro.cz
 

Oznámení o možnosti využití přednostního práva na upsání nových akcií:

Oznámení zde

MOSTRO a.s. - specialista na armatury pro klasickou a jadernou energetiku

Společnost MOSTRO a.s. tradičně patří mezi přední české výrobce vysokotlakých a středotlakých armatur pro elektrárny na fosilní paliva a speciálních armatur pro jadernou energetiku.

Historie společnosti se odvíjí od založení „tovární živnosti“ v roce 1913, přes rok 1947, kdy byla zahájena výroba armatur, rok 1958, kdy se začaly vyrábět armatury a potrubí pro jadernou energetiku. V roce 1979 byla společnost zařazena do výrobního koncernu SIGMA. Novodobá historie společnosti se začala psát v roce 1993 založením společnosti MOSTRO a.s. Výrobky firmy lze ještě nalézt pod bývalými obchodními jmény SIGMA nebo Modřanské strojírny v elektrárnách a teplárnách po celém světě.

Dlouhodobým cílem společnosti je zajišťování komplexního sortimentu ventilů, šoupátek, klapek a speciálních armatur pro energetická zařízení a rozšiřování nabídky doplňkových produktů prostřednictvím vlastního prodejního zázemí. V náročném procesu zvyšování produktivity hodlá nadále nabízet konkurenceschopné ceny a krátké dodací lhůty.

MOSTRO chce být vnímáno jako kvalitní dodavatel náročných výrobků, na kterého je spolehnutí..

Armatury pro jadernou energetiku

Armatury pro klasickou energetiku

SERVIS A ZÁRUKY

Pro všechny typy armatur naší výroby dodáváme veškeré náhradní díly a související komponenty včetně dálkového ovládání, které je možné sestavit podle projekčních požadavků. Našim odběratelům poskytujeme také širokou škálu služeb v úzké návaznosti na firemní specialisty od poradenství a zaškolování až po servisní zásahy. Samozřejmostí je poskytování záruk za funkčnost v definovaných provozních podmínkách. Poskytované služby jsou tím na vysoké profesionální úrovni a komplexní, sledující především úplnou spokojenost našich zákazníků.

Certifikace