Servis a revize

Zákazníkům nabízíme širokou škálu služeb v oblasti záručního a pozáručního servisu armatur včetně dodávek náhradních dílů

Pro všechny typy armatur naší výroby dodáváme veškeré náhradní díly a související komponenty včetně ovládání, které je možné sestavit podle projekčních požadavků. Pro tyto činnosti má společnost příslušná oprávnění a certifikace.

Na základě posouzení zajišťujeme v rámci servisní činnosti generální opravy (repase), renovace, popř. dílčí opravy armatur nebo jejich částí, konkrétně opravy těsnících ploch, výměnu vadných dílů (sedla, vřetena, klíny, spojovací materiál, ucpávky a těsnění atd.), konečnou povrchovou úpravu.

Po zpětné montáži provádíme funkční zkoušky, které dokládáme příslušnými protokoly.

Našim odběratelům dále poskytujeme širokou škálu služeb v rámci tzv. servisní podpory ve formě poradenství a zaškolování až po servisní zásahy namístě u zákazníka. Samozřejmostí je poskytování záruk za funkčnost v definovaných provozních podmínkách. Poskytované služby jsou tím na vysoké profesionální úrovni a komplexní, sledující především úplnou spokojenost našich zákazníků.